Par mums

SIA “Inttrans” ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar autostiklu mazum- un vairumtirdzniecību jau vairāk nekā 25 gadus. Jau sākotnēji par savu mērķi mēs esam izvirzījuši – kļūt par ikvienam patērētājam pieejamu auto stiklu tirgotāju un auto servisa pakalpojumu sniedzēju.

SIA “Inttrans” veikals piedāvā plašu preču klāstu no tādiem pasaulē atzītiem ražotājiem kā AGC Automotive, NordGlass, Pilkington un citiem. Vairāk skatīt sadaļā – “Preces”.

Pateicoties ilgstošai un tiešai sadarbībai ar mūsu piegādātājiem, mēs spējam nodrošināt ar pieejamām cenām, tādejādi, palīdzot mūsu klientiem, saskaņot viņu vēlmes ar viņu iespējām. Tāpat mums ir cieša sadarbība ar lielākajām Latvijas apdrošināšanas kompānijām.

Mūsu pieredzējušie darbinieki sniegs Jums profesionālu, kvalitatīvu un individuālu apkalpošanu. Savukārt, lai uzlabotu un paātrinātu apkalpošanu, reģistrētajiem klientiem tiek dota tieša pieeja mūsu preču katalogam, kas dod iespēju pārliecināties par preces esamību noliktavā un pirmajiem to pasūtīt mūsu internetveikalā.

Turpretim SIA “Inttrans” autoservisā ir iespējams iegādāto autostiklu uzreiz uzstādīt vai ielīmēt. Vairāk skatīt sadaļā – “Pakalpojumi”.

AUDI ALFA ROMEO BMW CHRYSLER CITROEN FIAT FORD HONDA HYUNDAI LAND ROVER JEEP LEXUS MAZDA MERCEDES-BENZ MITSUBISHI NISSAN OPEL PEUGEOT RENAULT ROVER SAAB SEAT SKODA SMART SSANGYONG SUBARU